Pro firmy

Dancing Heads (tančící hlavičky) je interaktivní zábavou která od vzniku své koncepce vzala útokem celé Spojené státy.

Nechte své potencionální zákazníky být hvězdami ve svém vlastním hudebním videu živě promítaném při své realizaci na monitoru ploché obrazovky.

To vám zaručí zájem davu lidí ze všech stran. Není to jen DVD suvenýr který si bude chtítkaždý odnést domů ale i zábava která může být na vašich akcích.

Dancing-heads fungují úspěšně na mnoha soukromých i firemních akcích ve Spojených státech.Jsou používány k přilákání zákazníků na mnoha významných výstavách, při masivních propagacích běžících i několik měsíců se ukázalo, že nepřestávají přitahovat pozornost návštěvníků.

Naše video-šablony mohou být zcela přizpůsobeny vašim potřebám tak aby vám zajistily vlastní publikum.

Můžeme umístit vaše logo na začátek každého videa nebo prezentovat vaši firmu či produkt v samotném videu. Kromě toho lze každé DVD a obal potisknout vaším logem.

Dancing-Heads sleduje v průměru 50-150 diváků v kterémkoliv okamžiku – v závislosti na účasti veřejnosti na jednotlivých akcích.

Náš systém může produkovat 20 DVD za hodinu za účastí až 60-ti přímých učinkujících za hodinu.Každé DVD přinešené z vaší akce je na rozdíl od různých tištěných propagačních materiálů 100%ně shlédnuto, 87% vašich potenciálních zákazníků shlédne video doma vsedě minimálně 3krát a průzkumy rovněž prokázaly šíření videa mezi minimálně dalších 15 osob – rodinných příslušníků, kamarádů, kolegů v práci.

Dancing-Heads je ideální nástroj pro prezentaci vaší firmy nebo nového produktu. Víme že pořádání výstav bývá velmi pracné a někdy také nudné. Přicházíme za vámi s nabídkou přinést trochu zábavy do každého dne takové výstavy. Pomůžeme vám zvýšit návštěvnost u vašeho stánku, přidáme vaše firemní logo na každé vyprodukované DVD.

Bez ohledu na to jaký produkt nabízíte – každý má rád zábavu a společnosti které využijí služeb Dancing-Heads mají jistotu že jejich stánek si budou hosté pamatovat. Pro více informací a individuální poradenství při pořádání vaší příští akce kontaktujte uměleckou agenturu DIRAMI.

Pro objednávky a dotazy nás neváhejte kontaktovat:
tel: 602 364 207
e-mail: info@dancingheads.cz